Jeduzdarma.cz

  • Úvod
  • REGISTRACE
  • Chci inzerovat
  • Databáze vozidel
  • FAQ
  • Kontakt
  • Kariéra

    Hledáme vhodné kandidáty na pozici:

    Manager

    • Náplň práce:
      • organizování a příprava práce 2-3 členého týmu
      • spoluúčast na přípravě kampaně pro svůj region
      • aktivní vyhledávání reklamních příležitostí
      • jednání a zastupování Jeduzdarma.cz při komunikaci s klienty
      • péče o stávající zákazníky
    • Požadujeme:
      • věk minimálně 18 let
      • výborné organizační schopnosti
      • schopnost pracovat v týmu
      • podnikavost
      • samostatnost
      • spolehlivost a zodpovědnost
      • jakákoliv zkušenost s řízením lidí vítána, není podmínkou
      • trestní bezúhonnost
    • Nabízíme:
      • flexibilní pracovní dobu
      • možnost práce při studiu i HPP
      • výborné finanční podmínky
      • možnost vybudovat si svůj vlastní tým, dle svých představ
      • různé bonusy v závislosti na vykonané práci

    Reklamní agent

      • jednání s klienty
      • věk minimálně 16 let
      • příjemné vystupování
    • Nabízíme:
      • velmi flexibilní pracovní dobu
      • výborné finanční ohodnocení závislé na vykonané práci
      • práci v týmu či individuálně

    Pokud máte o některou z nabízených pozic zájem, posílejte své CV na info@jeduzdarma.cz.

    Do předmětu uveďte pozici o kterou se ucházíte.

    Zasláním životopisu udělujete provozovateli Jeduzdarma.cz souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů ve smyslu § 5 odst. 2 a 5 zákona č. 101/2000 Sb. na dobu neurčitou resp. do odvolání. Současně potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

    fBrigády.cz | kariéra | partneři | provozovatel | mapa stránek | tisk | nahoru