Jeduzdarma.cz

 • Úvod
 • REGISTRACE
 • Chci inzerovat
 • Databáze vozidel
 • FAQ
 • Kontakt
 • FAQ

  Proč zrovna Jeduzdarma.cz?

  1. registrace je ZDARMA nebo si můžete vybrat výhodný Premium účet a zvýšit tím šanci na získání reklamy (190 Kč na 2 roky = 8Kč/měs.)

  2. vaši reklamní plochu aktivně nabízíme

  3. potřebujeme reklamní plochu pronajmout, jinak nevyděláme

  4. žádné neprůhledné smlouvy

  Je registrace zpoplatněna?

  Ne, registrace není zpoplatněna. Můžete si ovšem vybrat Premium účet, který je zpoplatněn částkou 190 Kč na 2 roky.

  Co je to Premium účet?

  Premium účet je zpoplatněná registrace. Premium účty mají mnohonásobně větší šanci na získání placené reklamy. Premium účty jsou přednostně nabízeny našimi reklamními agenty. Premium účet je na 2 roky = v přepočtu pouhých 8 Kč/měs.

  Co je to Klasický účet?

  Klasický účet je registrace ZDARMA. Klasická registrace není přednostně nabízena = menší šance na získání placené reklamy.

  Dostanu se do databáze ihned po dokončení registrace?

  V případě, že se zaregistrujete v Klasické registraci, tak ano. V případě registrace Premium účtu se do databáze dostanete až po uhrazení registračního poplatku. Pokud částka nebude do konce doby splatnosti uhrazena, Váš neaktivní profil bude smazán. V opačném případě bude Váš profil ihned po přijetí platby aktivován.

  Jak mohu zaplatit registrační poplatek v případě registrace Premium účtu?

  Jednoduše. 1. Prostřednictvím internetového bankovníctví na účet uvedený na faktuře, kterou vám zašleme po vyplnění registračního formuláře.  2. Pokud nemáte internetové bankovnictví, tak můžete poplatek zaplatit prostřednictvím Poštovní poukázky A. Poukázku dostanete na každé poště. V obou případech dejte pozor na správné uvedení variabilního symbolu, dle kterého vaši platbu identifikujeme.

  Proč reklama na auto "jinak"?

  Protože my, narozdíl od jiných, vaši reklamní plochu aktivně nabízíme. Navíc si můžete zvolit registraci ZDARMA! K tomu abychom vydělali, potřebujeme vaši reklamní plochu pronajmout. Vyděláváme tedy s vámi.

  Proč si nemohu samostatně měnit informace o svém automobilu?

  Z důvodu kontroly vyplněných údajů a jejich správnosti není možné samostatně cokoli měnit. Doplnění či úpravu informací rádi provedeme na vaši žádost, kterou nám zašlete e-mailem.

  Mám konečné slovo kam se reklama umístí?

  Ano, samozřejmě, nikdo vám nebude nic nutiut bez vašeho souhlasu.

  Vadí polep na autě při technické prohlídce?

  Při technické prohlídce jde pouze o technický stav vozidla. Vzhled je vedlejší. Odpověď je tedy ne.

  Kdo zaplatí případný potisk, materiál a práci?

  Případný potisk platí firma, která bude mít zájem o inzerci na Vašem vozidle. Budete seznámeni s návrhem firmy a předloženými podmínkami, pokud nebudete mít o nabídku firmy zájem, můžete každou nabídku odmítnout, zcela bez sankcí a bez udání důvodu.

  Jak dlouho může výběr trvat?

  Neexistuje žádný časový horizont. Může to být během prvního týdne po aktivaci profilu, ale také třeba za rok. Nelze nic zaručit. Velmi záleží na poptávce firem.

  Mám také šanci na reklamu, když zaregistruji starší vůz?

  Samozřejmě, jsou různé firmy s různými představami o inzerci. Jedna firma hledá nové vozy, jiná zase hledá vozy starší. Šanci na reklamu máte vždy.

  Je možné umístit reklamu na automobil, který je na leasing?

  Záleží na leasingové společnosti. Pokud svolí leasingová společnost, která je v době splácení majitelem vozidla, tak ano.

  Pokud jste zde požadovanou odpověď nenalezli, neváhejte se nás zeptat ZDE.


  fBrigády.cz | kariéra | partneři | provozovatel | mapa stránek | tisk | nahoru